Vánoce a obchodníci...

18. října 2014 v 15:58 | Vánočná |  Vánoční deníček
Znáte to? V půlce října už je vánoční výzdoba a reklamy, za jimiž většinou stojí firmy jako Lídl, Billa, Penny, Kaufland... Vlastně i Tesco. Tak se mi zdá, že tyhlety firmy znají jen dvě roční období. Vánoční a velikonoční (plus sem tam nějaké krátkodobější akce jako začátek školního roku, Den matek atd.).

K tomuhle článku mě "donutila" návštěva DM, kde jsem asi deset minut zamilovaně civěla na vánoční jmenovky na dárky a vločky - ozdobičky na okna. Taky jsem tam viděla papíry na dárečky s nápisy Merry christmas!a roztomilými tučňáčky se santovskou čepicí... Od toho regálu mě musela silou odtáhnout máma, slibujíc mi, že se sem vrátíme na konci listopadu. Neříkám, že mě to fakt nepotěšilo, naopak, byla jsem šťastná, že vánoce už jsou fakt za dveřmi!No na druhou stranu, není trochu divný v tomhle počasí (mohla jsem to běhat v tričku) vytahovat vánoční ozdobičky a pouštět reklamy se sněhem? (Ano, je!)

Ať si dělají reklamy třeba na Den dětí, ale ať tam dají alespoň - já nevím - podzimní listy a dají slogan "Vánoce tu jsou za chvíli, nekupujte dárky na poslední chvíli!" a ne sníh, svetry se soby a sněhuláky! (Ano, vím, působím krutě, ale říct to prostě musím...)

Chtěla bych tedy apelovat na všechny majitele firem (pochybuju, že to budou číst, ale už se mi to nechce mazat): Kašlete na sníh, sněhuláky a bundy o jsou teplý jak cosi a raději tam dejte ty listy...

To je vše, co bych vám chtěla říct a zas za pár dní :)
Vaše Vánočná
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama